Virág (23) és Emie (22) hirdetései a tegnapi napon a nyitólap új lányainál még Győrben voltak, ma változtatták Sopronra. Kicsit fura, hogy feladnak egy hirdetést tegnap, kibérelnek egy győri helyet, majd másnap más egy soproni helyen vannak. Szerintem kamusok, valószínűleg felmérést végeznek a telefonok alapján, hogy hová érdemes települni. Kérem cáfoljon meg valaki, akinek már sikerült eljutni hozzá (és legalább 5 hozzászólása van a soproni fórumban, nem ez lesz az első...). Addig meg szerintem mindenki vigyázzon velük, nehogy lukra fusson ;)