Hy!
A teste hibátlan!! Rajzolni se lehetne jobbat!
A ciciket MAX szépen simogatni lehet... Semmi lelkesedés/megjátszás, hogy legalább "oldódna" a hangulat..!!
Véleményem???
- Ha egy tökéletes testet akarsz "megszeretkezni" - nem véletlenül írtam ezt... ami úgy viselkedik mint egy fadarab, akkor ajánlom!!
Sopronban évek óta nem találtam !különösen! jó szolgáltatót, akire azt tudnám mondani, hogy na ez TÉNYLEG MEGÉRTE!!
Várok én is véleményeket!