Kedves Staffi barátom ! Ehhez fogható áldozatot a Magyarok történelmében csak Dugovics Titusz nevü hősünk hozott, aki-- mint itt ezt mindenki biztosan tudja-- egy törököt magához ölelvén leugrott az ostromlott vár tornyából, hogy az be ne robbantsa a kaput. Szerintem Neked itt már az összes jó csaj megvolt, miért hoznál ilyen áldozatot. Aki kiváncsi egy lányra, tegye a magáévá és vonja le a konzekvenciát. Te pedig tedd azt ami a legjobban esik neked. Köszönjük nagyon szépen kiváló beszámolóidat és további sok sikert!!