Két kérdésedre is válaszolnék: Nekem Relax külsőre jobban bejön mint Kata, mert kb pont az ideálom.
Ha udvariasan rákérdezel esetleg a franciara Katanal, akkor ha szimpatikus vagy neki még lehet benne részed, bár semmi egetrengetore ne szamits.
Relaxnal ha rakerdezel, akkor rosszabb esetben azonnal leszallít a masszázspadrol, jobb esetben folytatja a kezi levezetest de a vilag legnyomorultabb emberének fogod magad érezni, mert közben elmond mindenféle szerencsétlen balfasznak.