Egyetértek, sajnálom hogy nem lehet ezeket jobban szűrni. Volt már hogy rontottak rám a lakásban is ketten, hogy húzzak el miután fizettem. Kár hogy ezek ellen nem lehet mit tenni
Egyetértek, sajnálom hogy nem lehet ezeket jobban szűrni. Volt már hogy rontottak rám a lakásban is ketten, hogy húzzak el miután fizettem. Kár hogy ezek ellen nem lehet mit tenni
De az oldalon hírdetőknél is voltak és vannak ilyenek.
Voltam korábban Nyiregyi csajoknál akik lakáson fogadtak és ugyan az történt velem mint amit leírtál. Lehúztak büdösek voltak és szerintem narkóztak is...
Ezt azért írom mert ha azt nézed valahol rizikós az oldalon hírdető csajok töbsége is. (Tisztelet a kivételnek)
Volt rá példa hogy jártam arra, volt 2-3 akit felvettem, tipikusan a bőrt is megpróbálják lehúzni az emberről, legtöbbje csak azért jár ki hogy kapjon pénzt cuccra. Lelketlen gyors ürítés, kb. De volt olyan aki amikor már benézett a kocsiba és büdös volt, aztán kiabált utánam mikor leléptem. Szerintem túl nagy rizikó foglalkozni velük. Egy ciki rendőri igazoltatást nehéz kimagyarázni, főleg hogy kitudja hány éves, mit fogyasztott stb.
Hat szerintem a guszevben nem nehez elhinni😂😂
Friss Médián olvastam erről. Hogy pénzért csinálják azt még elhiszem( nehéz anyagi helyzet miatt pl: új ruhát szeretne venni). de hogy álltalános iskolás 13 éves lány drogozzon azt már nehezen.
Felreertesek elkerulese vegett nem tapasztalatbol tudom. 😂😂 de utana lehet olvasni hogy sajnos ez van arra most.
Szia. Nem ajanlom. Sajnos sok a szobeszed hogy a guszevnel mar 13-14 eves lanyok allnak kint, penzert es drogert cserebe. Utana lehet olvasni neten tobb cikk is volt az elmult idoben errol. Igy eleg kockazatos szerintem
Sziasztok
Tudnátok abban segíteni hogy a Guszev mellett vagy a környéken szoktak még állni lányok?
Egy jó erős hónapja jártam arra reggel 8 körül és senkit nem láttam.
Sziasztok, egy jó masszázs lányt keresek, akár a Bambuszról is meghallgatnék 1-1 véleményt. Köszönöm szépen
Sziasztok. Nelli (Amira) számát valaki át tudja nekem dobni?
Sziasztok! Érkeznék egy beszámolóval!
Szokott hirdetni Cat(19), és a múlthét hétvégén sikerült is eljutnom hozzá.
Nagyon csinos mint a képeken, nekem nagyon bejön, arca is nagyon szép, ápolt finom bőrű. A lakás korrekt helyen, rendezett, célnak megfelel. Szolgáltatás úgyszintén. Közvetlen, beszédes, élvezi amit csinál én úgy vettem észre. El tud varázsolni elég erősen a nála töltött idő. Én mindenkinek ajánlani tudom, vigyázzatok rá.
Sziasztok?
Úgy nez ki akadt egy szabad délutanom.
Tudnátok ajanlani egy Thai maszázs lehetőséget, illetve lányt ahonnan biztosan boldogan távozhatok? 😊
Üdv. A Bambuszban van valami változás, vagy a regi lányok maradtak?
Sziasztok! Linda 26-nál járt már valaki? Milyen a csaj?
Urak, lehetne, hogy az ilyesmit megírjátok nekünk (is) belső üzenetben?
Nagy segítség lenne a csalók mihamarabbi lefülelésében.
Sziasztok!
Emlékeztek még egy itteni hirdető Trinity 40+ hölgyre? Barna haj, kecses alkat….
Róla valaki valamit? Esetleg meglévő elérhetőség? 🙂
Viszont mégis elég régota hirdet szoval caak van vendége akkor... Ha annyira gyenge akkor minek látogassák az emberek..?! :)
Nekem is nagyon tetszett a képeken, mosolygósnak, kedvesnek, kacérnak gondoltam. Hát tévedtem. Kicsi hiányzott, hogy ne szálljak le és menjek haza...
Relax... hallottam mástól is róla.. jön a világvége..mindenki hülye csak ő helikopter mert a jeleket figyeli. Ha csak ujjad is hozzá ér akár a lábához,elkezd sírni. Szerintem ott baj van a toronyban. Ha ennyire utálja amit csinál,miért itt hirdeti magát? Kedves relax..a gyógyszereket amit szedsz.. gondold át.
Jó mondod! Utalni kell.
Pénz le húzásra megy.