Jól van Fiúk! Azt gondolom, ha aktivak vagyunk itt a Fórumozásban is és nem csak a pamlagon az mindenkinek jó lehet. A vélemény kimondása, akár (+), akár (-) a szolgáltatás minőségét csak javíthatja. A rosszak eltűnnek a nem jók lemaradnak. Rajtunk is múlik, hogy a jók meg megmaradjanak.