A kemény fogalmazás ne rettentsen el senkit. Én úgy gondolom, hogy a szolgáltatásnak nem csak *ra van, azt teljesíteni is kell. Az ehhez hasonló kritika (a valódiságát nem meg kérdőjelezve) mind két fél számára tanulságos. Lányok! A korrektség piacon tart. A sumákság és a szháziság nem szaporítja a "papirost". Igaz, tovább lehet állni, nevet változtatni. Ez is megoldás. És akkor? Mi változik? Semmi! És mi az, ami állandó ? Sziszike és a hozzá hasonló "vendéget várók" így is, úgy is szopnak.