Sajnos Melinda külföldre költözött.Ezt tegnap tudtam meg az ugyan azon a helyen(Melindától b*r*lt lakás) d*lgozó helyettesétől,aki máshol hírdet. Ő nem vállalja azokat a dolgokat amelyekért Melindát szerettük. Emlékezzünk jó szívvel Melindára,aki fény volt ebben a városban!