Boldog karácsonyt az itteni jó népnek szerkesztőknek ,makk sors társaknak! Mit is kívánhatnénk a jövőt tekintve sok véleményt és természetesen feszes ( Y ) dögös ( . Y .) isteni pillangókat de szeretjük meg becsülni a helyben szolgáltatókat is ! boldog új évet mindenkinek !