Ugyanerről írtam a múlt héten!Meglehet nézni!S minden hozzászólásom le lett tiltva!Csodálom,hogy még ez itt van!Mármint a Te hozzászólásod!
Nem tudom ki van a Szt.M. utcaiak mögött?De ugyanezt játszották el velem,S azért mert megírtam!Minden le lett tiltva!Utána lehet nézni!Ott van ,vagy -öt-hat,de lehet,hogy több!