Beszámoló:
Heni (22)
A képeken Ő van.
A lakás jó helyen van, tiszta, csak sajnos kicsit dohányszagú. Fürdő, törölköző rendben van.
A képeken Ő van, az arca szerintem szép, cuki, de sajnos a képekről nem jön át, hogy kicsit ducibb az átlagosnál.
Hozzáállása teljesen korrekt, még szeretném viszontlátni!
Nálam: 8/10, ajánlott