Hali mindenkinek! Jártam Margónál,a képei a valóságnak megfelelnek, kégli átlagos a Jerevánon rendel.
Maszíroztatni mentem csak amit nagyon jól csinál végén 1 jó franciával. Aki szereti ezt a korosztályt
ajánlom neki.
Lili(22)-ről tud valaki mondani valamit?