Sziasztok!Az éjjel Jessicát látogattam meg.Képei valósak,tényleg olyan mint a képeken,és a kapcsolat felvétele is könnyen ment vele.Lakás rendezett,ágy,zuhanyzó tiszta.Ami viszont nagyon nem tetszett,sem puszilni,sem csókolni,sem simogatni,de jóformán még hozzá érni sem lehet!Nem tudom miért választja ezt a szakmát valaki,aki nem szereti az idegeneket... És még ő menne escortra is.A lényeg,hogy miután állandóan falba ütköztem,inkább felöltöztem,és eljöttem tőle.Csak annak való,aki gépiesen szeretkezik...