Volt már valaki Adél-nál? csinosnak néz ki.
Volt már valaki Adél-nál? csinosnak néz ki.
Megint visszanéztem erre az oldalra, s látom a felhozatal nőtt, de az átlagéletkor is. Nem tudom eldönteni, a Soproniak csak a nagymamákat szeretik? Ezzel nem akarok megsérteni senkit, de itt nem lehet szép, formás lányokat találni.
Elszomorító, hogy errefele nem vetik meg a lábukat :)
Hali! Eltüntem én is! Szoktám ide látogatni,de elég sokat csalódtam! Most kezd jobb lenni a felhozatal,csak az életkor átlag az agasztó!Hova lettek a lányok? Nem jó hely nekik Sopron? Azért még levadászok egy kettőt! Jó vadászatot nektek is!
Köszi az infokat! Akkor valószínűleg ezért ...TÖRÖLVE... Pedig a hangja egész kellemes volt.
Kit tudnátok ajánlani?
Docnak igaza van. Timi sztem sem jó választás, bár ha szereted a lógó melleket, s kissé "szagos" altájat, keresd fel. Sztem az ágyban kissé fadarab, bár lehet hogy csak velem volt ilyen. Összeségében 3/10.
Úgy tünik eltüntek a hozzászóló emberek, senki nem ír mostanában beszámolót :(
Timiról a p.lámpán találsz infót, engem azok nem győztek meg, szóval én kihagyom...
Timiről van valakinek infoja?
Köszi lőre is!
Uraim, bárki kiszámolhatja, mennyi a hölgyek átlagéletkora, de majdnem krisztusi kor az átlaguk, szóval ez a vl szerkesztőségnek moderálandó...
oops
Nem csodálom, ha az oldal olvsottsága idővel csökkene.. legalábbis az én részemről biztosan
Sajnálom
T. moderátor!
Leírnád nekem, hogy mi is volt annyira kimoderálandó???
Nem is hiszem el...
Az, hogy a soproni lányok átlagéletkora 32,88???
Vagy hogy Vivien 8/10 nálam? Vagy mi???
T. moderátor!
Leírnád nekem, hogy mi is volt annyira kimoderálandó???
Nem is hiszem el...
Az, hogy a soproni lányok átlagéletkora 32,88???
Vagy hogy Vivien 8/10 nálam? Vagy mi???
T. moderátor!
Leírnád nekem, hogy mi is volt annyira kimoderálandó???
Nem is hiszem el...
Az, hogy a soproni lányok átlagéletkora 32,88???
Vagy hogy Vivien 8/10 nálam? Vagy mi???
Jézus, miért kellet ezt moderálásra küldeni??? 2 perc alatt... Mi rosszat írtam?? Áááá
Ja, Krisztiánt természetesen nem számoltam be az átlagéletkornál :D:D:D
Vajon mekkora forgalmat bonyolíthat le??? :D:D:D
Krisztián visszatért. :)
Hát az biztos hogy kitartónak kell lenni, mert nekem fel nem vette még egyszer sem, pedig több napig, naponta többször, különböző időpontokban próbáltam hívni. Sok sikert a szerencséseknek, én feladtam.
Voltam nála. Csúcs ez csaj. Nem olcsó, de megéri. Ha nem veszi fel, hívd kitartóan. A megbeszélt időpontot biztosan tartja.
Hello mki!
Esetleg viviennél nem járt valaki? A képei nem rosszak.. érdekelne a csaj.
előre is köszi.
Hát nagyon remélem, hogy így lesz! Mert kereslet lenne a vékony csajokból, pl.!
Ez igaz, a lányok erre nem figyeltek :D
És azt észrevettétek, hogy a kis fórumunkat a megtekintések alapján csak Nyíregy és Debrecen előzi meg :D:D:D
Nem is rossz eredmény.. Remélem, ebből jobb csajok is következtetnek, és meglátogatnak minket ;)
Uraim! Egy érdekességre hívnám fel a figyelmüket! Az itt hírdető Kyra telefonszáma ugyanaz, mint az itt hírdető Krisztin képével a PL-en hírdető Kyra telefonszáma. Plusz hírtelen egy évet meg is fiatalodik....Ráadásul a két kép teljesen különböző csajt mutat be! Hát teljesen hülyének néznek ezek?????????????????????????
Már jártam Sopronban egy Kyránál. Ő fekete volt és persze messze nem úgy nézett ki, mint ahogy hírdette magát. Remélem nem ő szivat megint minket? Remélem csak kamu volt és van logikus magyarázat mindezekre. Ha valaki mégis venné a bátorságot és lessz tapasztalata, akkor ne tartsa magában!