sziasztok! tegnap voltam lauránál aki a deák téren van! őt csak ajánlani tudom mindenkinek a szervize az a 10-es skálán 10 pontot ér!!!!!!! igaz hogy kis husikás de nem kövér szépek nagon a mellei kis mosolygós kedves arcu, és nagyon igényes, a puncija az illatos volt és nem ugy mind egyeseknél akiknél már jártam, a bőrének nagyon finom az illata! és nagyon kivégzett a csajszi