Helló
Ez valóban érdekes kérdés. Én is kipróbáltam ezt a felállást már (mert egyszer élünk), de nekem nem jött be. Nem volt rossz, de semmi különös. És nem a partnerek miatt, hanem egyszerűen nem tudtam megosztani a figyelmem. Részemről inkább egy lány, de az 100% legyen. Persze ezt is embere meg vérmérséklete válogatja, mindenesetre ki KELLETT próbálnom nekem is.
Természetesen semmi rossz emlékem nincs ezzel kapcsolatban, de nem érzem, hogy mégegyszer akarnám csinálni.
Üdv