Az a baj, hogy én jó pár lépéssel mögötted járok; egy csomó lányt kéne meglátogatnom akiket a beszámolóid alapján kinéztem. Plusz én igazából szeretek visszajárni is (sajnos most nincs fent hirdetése annak a két lánynak akikhez már régóta vissza szeretnék menni). Akik közül szerintem választani fogok: Deby, Liza, Bea(24), Kingus. Aztán persze még bármi lehet... Deby nagyon csábító a harisnyatartóra tett ígérete miatt (is)...
Csak kár hogy a július idén nagyon durvára sikerült munkaügyileg :(