Én is voltam Barbicicánál töbször is vannak dolgok amiken lehetne javitani de azt vettem észre, hogy igyekszik és mindig kedves.Az tetszik benne ,hogy emlékszik mit szeretek és hogy hogyan.
Én is voltam Barbicicánál töbször is vannak dolgok amiken lehetne javitani de azt vettem észre, hogy igyekszik és mindig kedves.Az tetszik benne ,hogy emlékszik mit szeretek és hogy hogyan.
Neo a kiválasztott (Matrix trilógia). Gondolom azt akarta sugallni, hogy te lehetsz az egyetlen aki tökéletesen érezte magát vele, azaz tényleg kivételesen kezel téged. Amúgy zufix hozzászólásait nyugodtan átugorhatod, nem vesztesz vele semmit. Sőt.
Kedves Aisha! Ha már megszólítottál akkor nem leszek olyan bunkó, hogy nem válaszolok. Nem ismerlek, nem voltam nálad, sőt úgy gondolom, hogy semmi rosszat sem írtam Rólad. Ha jobban belegondolok a hangnemem sem tekintettem "olyannak". Azt próbáltam ezzel, vagyis azzal a kommenttel kifejezni, hogy bárki bármit is ír Rólad, vagy akár rólam, muszály embernek maradnunk. Nem akadhatsz ki ennyire.....szerintem.
Persze neked is lehet jó illetve rossz napod is, sőt úgy gondolom, még az is belefér, hogy ha valaki nem tetszik, nem olyan amilyen egy minimális elvárás egy ügyféllel szemben, akkor mondhatod azt, hogy sorry. Most kedves MT-k jöhet a kövezés, mert ahogy leírtam, rögtön rájöttem, hogy nekem is k..va rosszul esne, ha elmennék valakihez és ő azt mondaná, hogy sorry...de mivel én is a szolgáltató iparban dolgozom, egy kicsi idő múlva felfognám és megérteném.
Részemről a téma befejezve, nem akartalak bántani...ez a lényeg.
Én voltam nálad. Meg is voltam elégedve. Még meg is írtam. Éppen ezért nem értettem, hogy az új hirdetés miért lett így paraméterezve. De én ezzel be is fejeztem.
Kedves Rizs! Mielőtt félreértés esnék...a kommentem zufix irományára volt reflektálás, melyet ki is törölt az oldal szerkesztősége!!!! Nyilván akkor valós volt panaszom... A válaszom zufix hangnemében íródott, abban a hangnemben melyet maga is képvisel,mert akiben ennyi az értelem, azt értelmes válaszra nem méltatható.
Kulcsszóra keresve elolvasható, a Dorka milyen szolgáltató...
összegzem akkor a Dalma rokkó - magyar kérdés jelenlegi állását : 1-1....ez vazze még a fociban is eldöntetlen...
Hát ez nagyon kemény.....főleg egy hirdetőtől...kedvesség:)
Igen a 30 -ról rizsázok, ahogy te mondod. Lehet valamiről lemaradtam, de nem tudtam újrabootolás után sem megérteni azt, hogy mit jelent : "te lehetsz a neo" ...
Ezt én is tapasztaltam, tök jó..... :)
Szia Nanti,
Nelli közös kedvencünk volt, és akkoriban én is ritkán kalandoztam máshol....
Mikor először beléptem hozzá a szobába, az első mondatom önkéntelenül csak annyi volt, hogy "téged kerestelek eddig...."
Nagyon kedveltem!
Köszönjük értékes véleményed. Nem látom a fejed, meg az alkatod, de az eszed átüt. Lehet visszaülni befejezni a 8 általánost.
Szerintem nem az...
Szerintem minden csaj többé-kevésbé olvassa a fórumot, és az értelmes lányok ezek alapján még esetenként módosítják is a vendégfogadást.
(Pl. mostanában gyakran találkozok ventilátorral a szobában, érkezés után megkínálnak egy hűtött üdítővel, szexis ruciba öltöznek...stb)
Már csak ezért is hasznos elmondani a jó és rossz tapasztalatokat.
Más..
Barbinál még korábban jártam, de nekem is jó emlékeim vannak vele kapcsolatban. Akkor egy kicsit teltebb volt az általam optimálisnak tartottnál, de egyáltalán nem volt problémás a dolog.
(És őszintén bevallva, mi férfiak sem vagyunk tökéletesek!) A hozzáállása pedig számomra rendben volt, nem éreztem passzivítást vagy fásultságot.
Amúgy ebből a szempontból szerencsém van, mert egy-két esettől eltekintve nekem mindíg sikerült a közös "hullámhosszt" megtalálni a meglátogatott hölgyekkel, szóval nekem ritka
a negatív tapasztalat.
(remélem ez a jövőben is így marad!)
"Jó látsz". Ha kinyitod a szemed, a fotók retusmentesen elárulnak mindent.
Nos, én újfent meglátogattam és megint jól éreztem magam :) és fehérnemű-combfix-harisnyatartó-magassarkú kombóban fogadott! Igaz, hogy mire lezuhanyoztam a melltartó eltűnt, de a többi maradt. Még arra is rákérdezdett, hogy a cipő maradhat-e. Szóval Barbi vagy olvassa a fórumot és teljesíti vágyainkat, vagy egyszerűn aki már harmadik alkalommal jár nála az ilyen fogadtatásban részesül :P
Az igen... én voltam a harmadik akinek furcsa volt a beszámoló, és én lettem egyedül kiemelve, milyen megtisztelő :P Köszönöm az invitálást de én inkább nem bízom az effajta ajánlásokban!
lol
Sziasztok.
Ha már így feldobtátok a témát, meg kellett, hogy látogassam a Tamara nevű csajt.
Csak, hogy személyes tapasztalatokat írjak.
Egyet kell, hogy értsek az Nsf nevű Makktárssal. A lány tényleg jó, a feneke ütős, és a bőre is szép, illatos.
Velem kedves volt, az akcióban odatette magát.
Én személy szerint meg voltam vele elégedve.
Nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek.
Szerintem Alvin menj el hozzá, teszteld le, és írd meg ide a személyes tapasztalaidat. Ne feltétlenül a helyesírási hibákra adj.
Attól még szerintem lehet valós egy beszámoló, hogy van benne helyesírási hiba. Nem biztos, hogy mindenki tanár, orvos meg ügyvéd... :D
Jaa, és köszönöm Nsf, hogy felhívtad a figyelmemet a lányra.
Így legalább Tamarára esett a választásom.
Nem bántam meg.
Szerintem leginkább a helyesírásoddal árultál el mindent...
hortobágy kokeró sztrít.a nagy pusztáról.