Nem sokkal több mint mondjuk gréta.
Kérdés, hogy mi foglaltatik benne? :) Én már nem emléxem mit mondott bia, amolyan elhadarom tipus volt a telóban.
Lehet passzív lesz, lehet nem, nem tudom, írtak már itt többen beszámolót, olvass vissza. Egy biztos, testileg rendben van :)
Ahogy nézem gréta se rossz, bár nem szeretem a "kiégett" kényeskedő csajokat, pedig fent van a listámon ő is. Van nála csók,nf ilyesmi?