Üdv!
Jobb lenne szerintem kedves Elvira ha lenyugodnál kicsit. Én voltam már nálad és mit mondjak.. nekem se jött be a szolgáltatásod, sem pedig a külsőd. Így nem is mentem többet hozzád. Szerintem ez a" tudod mit kérj bocsánatot duma nyilvánosan vagy leírok ezt azt.....egy kicsit erős. Akkor ezek szerint veled igen vigyázni kell mert a diszkrécióval kicsit hadilábon lebegsz, mivel még majdhogy nem már a pali telefon számát is ki nem írod dühödben, vagy éppen hogy hol lakik van -e családja stb. Persze védd meg magad de szerintem ennek van finomabb formája is. Korábbi beírásaid alapján te is szeretsz más lányokat lejáratni azt már megfigyelhettük. Kicsit kiakaszt hogy egyes szolgáltatók nincsenek tisztában azzal hogy mi a diszkréció. Még annyit hogy én is jártam már meg lánnyal elmondtam ezt-azt magamról aztán meg jött a ciki helyzet..na mindegy.