Viki (25) ről , Grétiről, vagy Monáról tudsz valamit? A három között hezitálok...
Viki (25) ről , Grétiről, vagy Monáról tudsz valamit? A három között hezitálok...
Viki ( 25) nél járt már valaki? Jó kis popója van a képeken, meg az alakja is bejön. Esetleg még Gréti érdekelne...
Hali!
Bessyröl tud valaki valamit?
Talán igazad van a türelemmel kapcsolatban.Mellesleg most látom hogy rosszul írtam.
A kérdés helyesen,ki vállal illetve kinek van türelme hozzá,kedve?
Látom lányoknál nincs levelezési cím csak mobil szám.
Itt a fórumban keressek rá,hogyan?
Ki szeret helyett inkább az lenne a legjobb kérdés,hogy ki a legtürelmesebb hozzá. De ha rákeresel itt a fórumban talán ki dob egy pár érdekes dolgot.
Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy ki vállal itt szűztelenítést,lányok közül,és mennyiért?
Eh,helyedben hanyagolnám :S Nem túl biztató kép,bár nem ismerem az ízlésedet :D
Azért a figyelmetekbe ajánlom azt is,hogy ezért nagyrészt a k*r*sl*t is okolható,ha ezek után még is kész belemenni az *gyf*l.Nem csodálom,hogy csont náélkül meg merik tenni :) Nem jut eszetekbe az,hogy akkor a sz*lg*lt*t*s minősége is ezzel arányos?
Itt hirdető "20" éves lányok többsége is bőven maga mögött hagyta csikó kort.
A diszkrécióról meg annyit,hogy annál hülyébb dolgot nem is lehet tenni,minthogy a magánéletedről bármit is elmondj az ilyen hölgyeknek. Egy kis alkoholtól még az orvosok is minden személyes dolgodat kiteregetik mások előtt (tapasztalat)...
Ez a véleményezési mizéria is érthetetlen csak 100 %-osan pozítiv visszajelzés lehet igaz?Egy helyen többen rendelő hölgyek bizony megosztják az információkat a v*nd*g*kr*l ezt pedig női szájnak hívják.
Hali!
Apróban hirdet egy csaj ilyen masszázsos néven mikor hogy 1177 a száma vége, volt már vele valaki?
elég amatőr feelinges a csaj, csak kéne róla valami infó:)
Hali!
Egy kis infó!
A minap meg látogattam Viki (43) aki valójában inkább (63).
Most jött haza Angliából az elmondása szerint.( Gondolom takarítóként dolgozót kint)
A Je*ik*n rendel a tüdő szűrővel szembe.
A fran*ia az 10/5. Az aktus az csak egy nagy nyögdécselős, jajgatás 10/1.nem bírja ha rakják neki keményen. Egy nagy n*l*.
Nagy be csapásnak tartom hogy sajnos nem a valós élet korát írja meg, ( de nagyon sokan így csinálják) különben még a telefonálást se pocsékoltam volna rá nem hogy az időmet, s főleg nem a p*n*e*et.
Szép napot.
Amikor előjön "rejtekéből" a pártatlan kommunikáció, akkor van itt az ideje a jelzőknek. Ez igencsak fájdalmas az én gőgös egómnak, de függetlenül attól, hogy mit gondolok rólad, ez most egy verbális főhajtás feléd.
Szerintem hagyjuk már ezt az Elvira témát. Kezd már uncsi lenni.....
Inkább mondjon valaki valami infót Berni(24), és Kata(30) nevű versenyzőkről. Most rájuk gerjednék szívesen. Katának az a csókra( vagy valami másra :P ) csücsörödő szája nagyon izgató.Szívesen megpróbálnám.Ő lenne az elsőszámú célpont. Illetve ha valamelyikőjük átkeresztelt menyecske és más néven van infó róla azt is szívesen venném.
Köszi
Ezt ***moderálva***! :-)
Mert***moderálva***vagy te, és nem vetted észre, hogy egy úrinővel van dolgod! Elnézést, Elvira.
Helló Gróf!
Már bocs, de eddig nem ez ment? Teljesen mindegy, hogy kiről írsz és mit, úgyis betámadják, mert valakinek nem fog tetszeni! Másik oldalról pedig miért is garancia az, hogy mondjuk valaki őstag itt, hogy nem fog kamus beszit írni? Szerintem semmi köze a két dolognak egymáshoz. Ráadásul lejáratni alapvetően pozitív beszámolóval is le lehet, csak úgy kell fogalmazni, és azt kell kiemelni, amit...
Erről beszéltem.
Semmi gond, ismerem a jóakarót, aki szintén jól informált, mint te. Bár sosem látott...
Lényeg az, hogy örülj a sok vendégnek, hadd pörögjön a biznisz.
Üdv
Welcome! Bárhogy is volt, de most megleptél. Amit írtál így van jól összefoglalva, nincs a háttérben összeesküvés-elmélet, csapda, stb. Ez van, el lehet fogadni, vagy sem. Amit írtál, az nagyfokú józanságra és korrektségre vall.
Az írásod második része pedig legyen fontos mind az MT-knek, mind a sz olgá ltató knak.
Köszönöm.
Üdv
Apróban hirdető Erikacica-ról van valakinek információja?
Igazad van, le is írtam, hogy menjetek el, és próbáljátok ki. Tudom, hogy többeknek bejött, van akiknek nem, de ez nem lejáratókampány volt a részemről, szerintem itt a nagy többség tisztában van vele, hogy nem vagyok senki oldalán. Miért gondolja, hogy pont őt akarom lejáratni, és kinek segítenék ezzel? Vagy az összes többi masszőznek dol go zom, és ő itt a fő ellenség? Nevetséges!
Summa summárum: menjetek hozzá, dícsérjétek, és nem lesz problémátok!!!
Üdv
Elvira!
Ismét bakot lősz, tele vagy bizonytalansággal és találgatással, de személyeskedésbe átcsapó vádaskodásod már szánalmas. Önmagadat hazudtolod meg sorozatosan! Egyszer nem tudod, hogy ki vagyok, másszor egy fiatal impotens, aki csak meg akar dönteni, most meg... Én nem a túlsúlyommal küzdök, hanem az ostobaságoddal. Bárhogyan is próbálnál itt zsarolni, vagy fenyegetni, akkor sem kérek elnézést, mert nincs miért. A véleményemet írtam le, és tartom is ehhez magam! Szerinted én a nálad nem létező (te írtad!!!) bő!!! másfél órát voltam, tudod, hogy ki vagyok az elejétől kezdve, stb... Az eddig mondottjaidnak az ellenkezőit írod!!! Tényleg nem veszed észre??? Szépen belesüllyedsz a magad által generált posványba, magadat teszed nevetségessé. Felőlem itt akármit is írhatsz, nem vonom vissza amit mondtam, mert úgy volt, te viszont egyre hiteltelenebb leszel ilyen piti zsarolással. Aki nem dícsér, az kérjen itt bocsánatot??? Soha nem mondtam, hogy kihez járok, pláne neked nem. NEM d o lgo zok senkinek, soha nem is tettem, ami és ahogy volt, leírom. Kit emeltem ki ellenedben? Hol írtam, hogy ne menjenek hozzád? Sokan masszíroznak, vannak akik jól és diszkréten, és vannak a te fajtáid (ill. csak te). Semmilyen személyes oka nem volt a látogatásomnak (ki küldözgeti a pasiját "próbavásárlásra" a többiekhez?), csak kíváncsi voltam. Sajna a szilikont tényleg nem szeretem, és nincs kivétel.
Szóval már más is tudja, hogy te ki vagy: egy öntelt alak, aki nem fogadja el a kritikát, köpköd és vagdalkózik, büszke "hatalmas" eszére, de a kenyerét egy "ilyen" oldalon keresi, zsarolni meg fenyegetőzni próbál, de ellentmondásokba keveredik.
Ez vagy te, de nem érzed, hogy kicsit már sok belőled??
Üdv
Azt, hogy Elvira kitenné a v.e.n.d.é.g. mobilszámát nem hinném. Mondjuk ha engem megszivatnak akkor én is düdös lennék.Ezt egymás között kell tisztázniuk. Én voltam már nála, és nekem bejött amit csinált. De ezt már írtam korábba is. Viszont ha tényleg úgy van, hogy az Elvirát azért szivatják, meg járatják le, hogy ne menjenek hozzá az valóban nem szép dolog. De szerintem csak azért is szeretnék őt "kipróbálni" úgyhogy minden ilyan irányú lejáratókampány az ő malmára hajtja a vizet. Láttunk már ilyet...