Lívia19 nevű lányról lehet tudni valami érdemit? Annyi van talán, hogy ő és Roxi19 ment a Fényesbe Kingus20 helyére. Érdekelne, hogy milyen a hozzáállása, meg hogy ő is dohányzik-e?
Lívia19 nevű lányról lehet tudni valami érdemit? Annyi van talán, hogy ő és Roxi19 ment a Fényesbe Kingus20 helyére. Érdekelne, hogy milyen a hozzáállása, meg hogy ő is dohányzik-e?
Lizinél volt valaki??Vélemény???
Sziasztok.Vanessa 23-ról van valakinek pozitív tapasztalata?Mert érte átautókáznák.köszönöm
Orsi 20: Hát gyerekek nekem nagyon bejött ez a kiscsaj ,kis pici arró leány ,de amiből kell abból annyi van rajta amennyi kell.Formás fenék,tenyérbeillő mellek és még arcra is aranyos ,nekem bejött csak ajállani tudom igaz a csók és a kf exrta.
Lívia nevű versenyzőről tud valaki valami közelebbit :) ?
Szia!
Párduc = Aktivia, ezen a néven találsz némi infót itt róla
Hali van valakinek infója Párduc 21 ről ???? köszike :D
Igen.Látom nem megy a lányoknak... :)
***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***
:)
Anikó és Barbi
A szokásos mellébeszélést olvashattuk. Ha meggyőző lennél a telefonban, és odaérnél időre, azaz tartanád magad ahhoz, amit mondasz, akkor nem így állnának hozzád.
hy, :D szerintetek kinek van a legjobb natúr fr*nciskája?
Sziasztok! Voltatok mostanában Ancsa 18-nál? Ha megy valaki figyelje a bejáratot. Valahol megfigyelő rendszer van eldugva. Van még több ilyen hely.
Amúgy a csaj aranyos és nagyon jó az NF. A fényképei nem a legjobbak, de testközelből szexi.
:-)
K*rvára megy a pénz, fiam!
Mondta anyám is, apám is csak más-más hangsúllyal! :)
Üdv!
Mi újság debrőben? Látom megy az adok-kapk.:)
Hát ez van! K*rvára nincs pénz.
Mostanság első a számla. Sajnos! :(
Az apróban hirdető " Debrecen ,Fiatalos, csinos, szexi, 40-es évei végén járó........"Milfet látogattam meg.
A lakás 10/6,kedvesség 10/6 ,NF 10/3 az aktus 10/4.
Nem fogok visszamenni,nekem nem jött be a csaj!
32-ről 35-re váltott Böbebaba! ( ettől függetlenül nagyon jó csaj,nagyon jó képekkel,igaz még nem találkoztunk )
Kösz, akkor lemondok róla, jobban szeretem azokat a lányokat , akiken lehet is fogni valamit.
Hi,
A nagy magasban a vonatoknál jártam nála. A képen ő van, de úgy csinálták
hogy ne látszódjon mennyire vékony, meg a színek sem tökéletesek.(kicsit barnább).