Sziasztok! Egy kis infóra lenne szükségem. Én egy pörgős/vadab lányt keresek /nem barátnő filing/. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.
Sziasztok! Egy kis infóra lenne szükségem. Én egy pörgős/vadab lányt keresek /nem barátnő filing/. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.
Lizi vagy Liza :) nem mindegy?
Sziasztok!
Látom érdeklődés van az új hölgy iránt..bizonyos Cony Shadow után...annyit ő most a Lizi kolleginája :) Voltam már mind kettőnél de a Cony, az beválal mindent ..talán ez már nagyon rámenős nem mindig ez jön be.. ***moderálva***..és a képeken jobb mint élőben:) De egy probát megér... ***moderálva***
Ha jól látom Sexy csajok=Deby Ariel=Éden Ugye?
:)
Érkezett egy Afro szépség városunkba mint ***moderálva***:) ki lesz az első aki kiprobálja és beszámol a tapasztalatokrol?
***moderálva***
Sziasztok.Kedves hölgyek.Lehetne olyasmit kérni tőletek hogy legalább a szemeteket lehessen látni vagy az arcotokat??Mert az emberfia hamarabbb felhívna mert esetleg szép a szemed vagy szép az arcod,sztetek nem izgatja a férfiakat a szem ami a lélek tükre???
Üdv!
Pesten dolgozott, a rosszlányokon hirdetett... sajna nem emlékszem, milyen beszámolókkal, de a fotói alapján egy elég bevállalós, vad, dögös milfnek tűnt (tűnik).
Ami egyáltalán nem baj! :D
Most én is keresek róla egy-két adatot a neten, ha lesz eredménye, tájékoztatok mindnekit!
Aztán megteszem az első benyomásokat...
Kedves Újonc
Megtisztelnél ha nem vennél bele ilyen dolgokba bár számomra kissé érdekes ez az egész. Véleményem szerint jobb lenne abbahagynod mert ilyen dolgokat nem járja kiirni. Köszönöm
Sziasztok! A - mindenki által szeretett - Böbebabánál (vagy mai nevén Bujaságangyalánál) volt valaki mostanában? Mert telefonon egyszerűen elérhetetlen, sosem veszi fel.. Tudtok ajánlani hasonlóan magas, nagy darab csajokat? Köszi!
:D Gondolom Dzsenifert is vitték magukkal!
Bár itt más néven
Pl: Dóri, Dettike?
Ki(k)re gondolsz??
A Debreceni csajok egyrésze Kecskemétre helyezi ***moderálva***??
elérhetöséget tudsz adni?
szia én vállalok párt pussza
hu elég komoly sricie ott volt .tiszta szégyen
én is hirdetem magam de én legaláb egyedül lakom egy házba és senki se figyel:)
Szerintem Éden(Ariel) vagy Ancsa 18. Legalábbis azok közül akiknél jártam.