SZia!
Kifejtenéd, hogy mi a baj az összképpel?
Bevallom, rendszeres visszajáró vendége vagyok Nikinek, és nem értem pontosan, miért csak 8.5 ;)
Tudom, hogy ízlések és pofonok, és el is fogom fogadni, hogy valamiért nem 10/10, de légyszi, írd meg a negatívumokat is.
Válaszodat előre is köszi
Üdv: Doc