Vártam már a kommented, olvastam a fórumot és elég kételkedő személy vagy nem tudom mi állhat mögötte.. sok csalódás az életben, vagy neked fizetnek ezért? :) Jól értelmezed bár kicsit hiányosak az ismereteid.. Nem frissen regisztráltam, jó pár lányt látogattam már Zala és Somogy megyében.. attól még, hogy valaki nem ír véleményt minden lányról minden városban lehet tapasztalata nem? Végülis teljesen mindegy. Menj el hozzá és ha nincs igazam meghivlak egy kólára talán azt ihatsz :)