Kedves Angelface!
Köszönöm szépen kedves szavaidat, örülök, hogy jól érezted magad nálam!
Asti stimmel, Nyuszika is, viszont egy dolog nem és engedelmeddel ebben kijavítanálak.
NF valóban szerepel az étlapon de a befejezés az nem történhetett így. Szóval a + jel utáni szavad korrigálom ezúton. :)
Puszi, Yvonne.