Vészesen fogyatkoznak a lányok mint ha rostálnák öket és a szerkesztőségnek sem sikerült egy közösségi chat programot be szerezni fél év alatt bár tudom igéretet kaptunk , így valójában mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánnék és aki teheti a hazai (otthoni) sült csirke poziciót ki ne hadja mert csak egy évbe van karácsonyi ajándék :-) szépen fogalmazva gyomláld meg a saját kertedet is mert ha el hanyagolod hamar el gazosodik! üdv mindenkinek