Sziasztok!
Ma Anna 47 nél voltam,megosztanám veletek a tapasztalataimat.
Pócsi utcában található,telefont elsőre felvette,és fogadott is.
Kedves,figyelmes,próbál maximumot nyújtani,mindenben a kedvemben járni.
Az olajos masszása kiválló,biztos,hogy tanult massszirozni.
Nálam nagy előny,hogy élvezi is,amit csinál,és el is tud menni.
Igazi szolgáltató,csak ajánlani tudom.
Április 4 körül újra Sopronban lesz majd.