Nálam élből ugrik az ilyen. Nem arról van szó, hogy ki kell nyalni a fenekét a telefonálónak, de azért sokat elárul. Persze ezt egy nem megfelelő hozzáállás is kiválthatja a telefonáló részéről a lányban. Evvel nem azt akarom mondani, hogy te ilyen voltál pepe...