Érdekessének szánom a "rögzített anyagokkal" kapcsolatosan. A kép és hangrögzítés is személyes adatok kezelésének minősül. A vonatkozó törvények szerint, ennek két feltétele van. Ha hozzájárulok vagy ha a törvény előírja! A minőségbiztosítási handa-banda nem értelmezhető és jogilag nem létezik az előzőek ismeretében. Itt ahol jogi megközelítésekről, enyhén szólva nem kellene beszélnünk, csak próbának szánom a hozzászólásom. Hát nézzük... :D