Én bátran ajánlom. De a puding próbája az evés! Járj utána. Csak utána nehogy ostromoljátok nap, mint nap, mert még én majd nem tudok hozzá bejutni annyian lesztek. Arcra is szép Csini Milf, nekem nagyon bejön.
Én bátran ajánlom. De a puding próbája az evés! Járj utána. Csak utána nehogy ostromoljátok nap, mint nap, mert még én majd nem tudok hozzá bejutni annyian lesztek. Arcra is szép Csini Milf, nekem nagyon bejön.
Csini Milf am képeken elég jól néz ki, de két ilyen ellentétes beszámoló után döntse el az ember h elmenjen e vagy se.
Akkor nem egy nőnél voltunk vagy hazabeszélsz, esetleg valótlant állítasz...
Más is leírta amit én. Csinosság csak a nevében van. Ez mindent elmond szerintem.
Modell alkat???
Ne röhögtess már, egy 45 éves 160centi magas, ránézésre az italt kedvelő nő, hogy a francba modell alkat? Neked lehet az, de akkor lapozgass egy kis ckm-et és ott majd látsz modell alkatot.
Én konkrétan ki akartam fordulni mikor megláttam az arcát, de akkor már bent voltam... ügyesen nyitott ajtót. Azt hittem ügyes lesz meg jó lesz, egy szart volt az, csapjunk bele, legyünk túl rajta stílus, közben meg grimaszol, hogy milyen szar neki, hát el is hittem.
Csókot meg sem próbáltam, büdös bagószagu szája környékére sem tévedtem, meg amúgy sem volt gusztusom hozzá.
A végén meg az idióta kérdései, hol dolgozol,mennyi idős vagy meg van e barátnőd feleséged, gyereked,minek jársz ilyen helyekre? Meg ilyenek.... mi köze hozzá? Ha nem tud értelmesen beszélgetni, akkor maradjon inkább csenben.
Debynél előfordul a fadarab efektus, de ennél a nőnél meg hatványozottan.
Ha neked ez jön be, akkkor egészségedre, de szerintem megint az van, hogy csak le akarsz járatni, próbálkoztak már ezzel páran,akik meg lettek sértve az igazsággal közvetlenül vagy közvetve.
Menjen aki akar,de nálam Csini milf messze a nem ajánlott kategória.
Csini Milf (Lucához) könnyen bejutottam. Egy jó barátom leszervezte nekem telefonon a dolgot. Kedves volt és úgy várt ahogy az kérve volt. Csipkés bugyiban, tűsarkúban és melltartóban. Kaptam egy puha törölközőt, rendeztük a fél idő *** moderálva *** részét és mentem fürödni. Többféle tusfürdőből választhattam egy tiszta fürdőszobában. Listerine szájvíz is volt, egyszóval igényes. A szobában megkérdezte zavar-e a zene. Mondtam: Nem. Csókkal indítottunk NF majd vegyvédelmi után megkérdezte ráülhet-e.;) Lovaglás, közben magamhoz húztam, simogattam csókoltam szenvedélyesen. Mély lélegzetvételek, apró nyögések formájában nyugtázta, hogy jó neki. Kérte legyek fölül. Váltottunk szopogatta a mellkasom és a nyakam. Rámozgott keményen. Egri eddig a pontig száraz volt, mint a Nazca-fennsík, de itt benedvesedett. Vártam lesz-e hüvely szorítás, de az sajna nem volt. Váltás után jött a másik kedvencem a kutyapóz. Kedvenceim: riding, doggystyle. Mozogtam benne keményen egy kézzel a mellét fogtam ami ugyan kisebb, mint a Debyé, de én popsi párti vagyok. Bőre selymes akár a Debyé pedig nem egy korosztály! Franciskába nem kezezik annyit, mint Deby, mélyebbre nyeli és dinamikusabban szívja. Aktív nem fadarab, mint Deby és klasszisokkal kedvesebb. Nem tudom Egri veled miért volt olyan amilyen, ha egyáltalán igazat mondasz. Az ellenkezőjét tapasztalom amit te mondasz Deby, Luca esetében. Luca ápolt, tiszta kedves. Aktus után, de még zuhi előtt ásvány vízzel kínált. Ja majd elfelejtettem, a megérkezés. Kicsit megszeppent a fiatal, kopasz, kigyúrt, tetovált kinézetemen. Adatlapja alapján Luca 50kg én meg több, mint a duplája. Lakásban csend volt, nem volt jövés-menés, beszűrődő beszélgetés, mint Debyéknél. Jól éreztem magam vissza megyek még hozzá csak nem tudom, hogy Szexi Érett Szőke(Dorina) ill. Elena előtt vagy után. Végig látogatom a 40-es Milfeket. Egyedül azt sajnálom, hogy Luca popót nem vállal. Csinos, modell alkatú nő! Nomen est Omen. Csini Milf. Üdv.: Casting P.S. Luca imádom a szenvedélyes, oda adó stílusod.
Szia Nanti!
Az a feketehajú boszi nem Szexi Lia(33) volt, aki Nellivel együtt rendelt?
Pont Liza volt az egyik akinél ma hangpostába futottam, pedig egyelőre csak érdeklődtem volna...
Na mindegy, majd legközelebb!
Szia Túrista!
Én is voltam nórynál, szerintem a képeken ő van, de lehet tévedek, mert nem vettem észre valamit élőben, amit te.
Miből gondolod, hogy nem ő?
Nekem annyira határozatlannak tűnt, mindig azt mondta, hááát,őőőő, izééé, már rosszul voltam, hogy azt sem tudja megmondani, hogy lehet e szájba élvezni. Ki tudja, ha ő nem? :) Ott gondolkozott és közben nézett...
Végül eldöntötte, hogy nem lehet, de aztán csak oda ment :D
Amúgy egy szép barna lány, nekem nagyon kezdőnek tűnt, de ezek szerint azóta se változott semmit? Kicsit furdalt a kíváncsiság, hogy visszamenjek majd, de a megérzésem ezek szerint nem csalt abbam, hogy nem lesz 100%-os a kis csaj.
Liza mindenben veri, ez kétségtelen! Összehasonlíthatatlan a két stílus :) Liza untánozhatatlan.
Viszont az is igaz, hogy nehéz bejutni hozzá, de ez nem is csoda. :)
Szia!
Én voltam pároson velük,ma meg Édennél.De szerintem Debyhez már nem jutok el mostanában,mert eléggé magávalragadó műsort kaptam.Olyan 10/9,ha pontozni kellene.Teljesen más volt,mint a pároson.Szerintem a lányok egymás előtt azért nem teregetik ki a titkos fegyverüket.Most mondhatnám úgy is,hogy magáévá tett.
Üdv mindenkinek.
No problemo. Én szeretem a felfedezéseket. Az ilyen is egyfajta élmény. Túltettem magam fustos mester "tényfeltáró hsz".-én, megyek, tapasztalok, jól érzem magam. Itt talán az lehetett, hogy valaki beugrott az igazi Nóry helyett?
JÓJAZLENNE!!!
Milyen kár, hogy a telefonon nincsen 69-es gomb, nem igaz? ;)
Én automatát használok, az mondja a szöveget, meg, hogy nyomja meg a 9-es gombot...
De gondolkodom az emelt díjason is. :)
Hali.Én mind a két lánynál voltam és pozitiv élményem volt Édennél és Debynél is.Nekem Deby jobban adja mint Éden.De kinek a pap kinek a papné.
Bombázó Nóry(19) Hát voltam. Helyszínen egy kiscsaj. Elkezdtük, csináltuk, befejeztük. Ennyi volt. Viszont utána nézegettem a képeket és nem 100% hogy a lány az volt akit a képen láttam... De nem tudom tutira ezt sem állítani.... Mindegy. Végül is a foglalkozás elérte célját, nem panaszkodom egyáltalán. Ha Liza 10/10, akkor ez egy max. 5/10-es akció volt. De azért hozzáteszem, hogy Lizához nem könnyű felérni.
Hát nem tudom... szerintem túl művésziek ide. Szépnek valóban szépek és el is férnének egy nagyobb "gyűjteményben", de nem úgy hogy csak ezek vannak...
Mennyire jellemző, hogy a lányok hangpostát használnak? Eddig nem találkoztam ilyennel, ma viszont kétszer is...
Én nem sztároltam deby-t, pont hogy azt írtam, hogy passzív, de nem rossz, főleg, ahogy öltözik.
Csini milf volt életem egyik legrosszabb döntése, mind kinézetre, mind viselkedésre alul marad itt bárki mástól.
Olyan száraz mint a sivatag, még nekem is fájt. Ezt más is megerősítette, hogy ő minden, csak nem csini...
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha szépen lassan mindhármat meglátogatod és magad döntesz! Én Lizánál még nem voltam, Debyről és Édenről igazából csak jókat tudok mondani. Nem hiszem, hogy bármelyik lányban is csalódnál.
Én bátran ajánlom Édent,mert hármójuk közzül csak Lizát nem ismerem.Nálam messze Ő befutó:-))
Deby sztártojás? Én voltam nála, írtam is róla. Csak azért mentem el, mert nagyon sztárolták, főleg Egri, de eléggé ambivalens élmény volt. Akit viszont Egri lehúzott a hozzászólásával (Csini Milf alias Luca) viszont nagyon ott van. Én hülye Csinit meg se akartam látogatni bízva Egri szemében, f*rkában, de egy jó barátom meggyőzött, hogy Csini Milf megér egy misét. Szóval Csini Milf hozzá állása, franciája és kedvessége illetve a szolgáltatás minősége kategóriákkal jobb, mint Debynél. Most nincs időm részletezni, de holna beírom nektek a Csini Milf (Luca) contra Deby összehasonlítást. Addig bírjátok ki srácok, türelem. Casting voltam ;)