A képek alapján ott lehet még Panna(28), Popókedvelő Vanda, és igen, Mélytorkos Csenge. De mondom, csak a képek alapján gondolom...
Az utóbbi két napban elég rendesen pangás volt itt (még cseszegetés is csak módjával)...
Bea a képek alapján valóban nagyon-nagyon, tervezem is, bár ha tényleg nem mosolyog akkor az elég lehangoló lesz :(
Egyébkét miért baj az, ha az ember szeret visszajárni oda ahol tudja, hogy jól érzi magát?
Üdv!
Beszámoló:
Niki(19). Kb 1 hete voltam nála. Világos udvar.
Pozitívum: Szép arc. Sexi ruciban fogad. (mini szoknya, melltartó...stb) Azt hiszem 4-en vannak a lakásban. Az egyik talán a Torkos Csenge, a másik kettő is itt hírdet, de nem tudom kik ők. Szóval van választék. :) Odaadó, NF 10/8 , nem nyafog, kedves. A szobában van ventillátor. Kártyaolvasó feeling. Szűkebb fajta. Nem passzív, nyög mint aki tényleg élvezi!
Csók van, de erőssen szájfény, rúzs vagy mi a rosseb íze volt!
Negatívum: A fekete ruhás képén látszik is a szülés utáni heg a hasán, illetve a mellei nem szépek. Lógnak, és parizer bimbo. A lány roma, de a beszédén nem lehet észrevenni. Nem nedvesedik, de jól immitálja, hogy élvezi.
A lakás lepukkant, a fürdő 10/2, a szoba 10/4.
Összefoglalva, nyakig jó, nyatól lefelé nem! De lehet hogy valakinek ez bejön, nekem nem adta.
Árak normál. Parkolás ingyenes.
Úgy látszik nem jött be a reklám, mert már nevet is változtatott a nevezett hölgy :)
Amúgy nem lenne itt semmi gond, ha az én régi hozzászólásaimat ne kezdenék el elővenni.
Amúgy jó lett volna, ha olyan ruhában fogad, meg úgy néz ki mint a képeken mert úgy tényleg dögös, de pucér volt és fehérbőrű...
Bedőltem a képeknek, ami általánosságban jellemző, hogy csak a képek kedvéért öltöznek be a lányok, tisztelet a kevés kivételnek.
Vicc: Két szőke nő beszélget:
Egyik: Képzeld tegnap nem volt áram!
Másik: És ma mennyi vagy? :D
Egri
Ha figyelmesen elolvastad volna a történet elejét, akkor engem kezdtek el baszogatni a castingos barátaid és nem fordítva.
Én egyszer leírtam a véleményem arról a nőről, akkor olyan volt amilyen, azóta nem tudom milyen, de az ÉN régi hozzászólásomat vették elő.
Én vagyok a hibás, mert reagálni merek a cseszegetésekre, amiben a régi hozzászólásaimat véleményeimet leírtam?
Lehet változott a hozzáállása nem tudom nem is érdekel, régen nulla volt az biztos, hogy most milyen az meg annyira érdekel mint egy forint a földön.
Gondolkozz vagy olvass, mielőtt cseszegetsz.
Sziasztok
Én pár napja Lara30-at látogattam meg. Azonnal tudott fogadni, könnyű volt megtalálni, a parkolás ingyenes. Róla sem sokat lehet olvasni a fórumon, pedig érdemes rá odafigyelni.
Az ajtóban egy valóban csinos arcú nő várt, fülig érő mosollyal, az ajándék átadása után ez csak tovább fokozódott. Végig nagyon kedves és készséges volt. A fotók abszolult hitelesek.
Az akció is rendben volt, jót beszélgettünk, nagy vigyorral az arcomon távoztam. :D Köszönöm.
Ne haragudjatok, hogy csak egy sima beszámolót írok és senkibe sem kötök bele a fórumon, de majd talán legközelebb. :)
Hi
Én voltam Bögyös Krisztinél és a benyomásaim a lehető legjobbak a ducibb csajokat figyelembe véve! Ő hamarabb elélvezett mint én és nem játssza meg az orgazmust sem ez tuti csaj! Igaz hogy a mellei megereszkedtek de ő volt eddigi túráim legjobbja!
Sziasztok, nagyon ráértek chatelni, a csajokhoz meg ki jár? nemá, hogy 6-8 nevet forgattok, amikor több mint 100 lány van Debrecenben és abból kb. 20-25 elég jó nő. Róluk irjatok, minek veszkődni? Egri tényleg sokat tett le az asztalra, haggyátok má. Mellesleg sztem Zufixot is elnéztétek, nem beszélt mellé, én szó szerint (majnem, mer óvatosabb voltam) ugyanazt tapasztaltam mint ő. Haggyuk. A lényeg: vannak infóim első kézből Bea 24-ről. Itt a fórumon alig van róla valami az is vegyes. De nagyon jók a képei, le kellett tesztelni. Pisti u, panel, de aránylag normális. Ő van a képeken, nagyon csinos. Ágy iszonyúan nyikorog, fürdőszoba elfogadható. Bea korrekt, ellenszolgáltatási igény átlagos. Gyerekek a csaj kebelcsoda, hozzá elég jó testtel, szóval nem aza teltkarcsú nagymellű, hanem kemény feszes mindenhol. Ha őszinte akarok lenni, elég passzív volt, de amit csinált nagyon jó volt. Ha kicst is mosolygósabb lenne, nagyon ajánlanám, így mondjuk ötös alá. Egri, kiváncsi lennék mit szólsz hozzá! Egy haverom ígérte, hogy ma elmegy hozzá, ha mást tapasztalna, megírom. Füttyössel mi van? Ébresztő! Van 1-2 elég jó új csaj, csak még nincs róluk infó!! Nem mehetek el mindenkihez én! A többiek ugyanazt a néhány csajt hajtják, mivammá?!
Na hajrá fijjúk!
Casting
Én azt mondom,hogy Elenát hagyd ki a sorbol mert 40-es és 40-es közt is van külömbség Luca,Dorina jó bár Dorina nekem egy kicsit sok volt de Elena nem a született feleség hanem az asszony kategóriába tartozik.Aranyos mosolygós de a teste nem az igazi megereszkedett mell, has nyögése meg rosszab mint a Dorináé.A nf átlag mint ahogy az akció is semmi extra.
Én is úgy értettem, hogy testre... de most jobban megnézve lehet, hogy tévedek... keresek egy tetoválást, de vagy nincs vagy csak nem látszik. Az lesz a legbiztosabb ha megkérdezem! Egyébként a helyszín valóban nem szokványos, reméljük nem ez az össz berendezés ;)
Ennek ellenére, hogy miattam nem úgy ment Dorinánál a műsor ahogy kellene, a kinézete miatt nálam a képzeletbli trónra kerül Luca mellé. Mindkettejüket meg kell majd még látogatnom, de szigorúan csak Elena után. Ő a köv. kiszemelt. Sajnos nem most lesz. Debrecen nekem elég messze, nem mostanság jutok el mjd oda.
Meglátogattam ma Szexi Érett Szőkét alias Dorinát. Bejutás könnyen ment. Nem terveztem mára ilyesmit, de olyan trauma ért ma, hogy muszáj volt levezetnem valahogy. Csók extra, de kértem azt is. Dorina jobb, mint a képeken. Mikor megláttam megdöbbentem mennyire ott van. A vékony lányokat szeretem, de Dorina bejött nagyon. Többféle tusfürdő, szájviz. A lakás nem a megszokott panel, hanem fullosabb. Fehér fehérneműben fogadott. Kedves ápolt nő. A 40-ből simán letagadhatna. Nf-át kértem, majd vegyvédelmi felhúzása után a missionaryban kezdtünk. Hiába volt egy ennyire superior nő alattam, agyban nem ott voltam, persze erről ő nem tehet. Kf után a popsijára élveztem. Zuhi után kértem egy poár vizet. Beinvitált a konyhába. Akkor láttam, hogy vagy ő, vagy akikkel van azok közül valaki DM-es Turbó Diéta proteint fogyaszt. Szép szolis, feszes bőre van. A popsiján semmi felesleg, rosszabbra számitottam. Odaadó volt, igyekezett a kedvemben járni. Kissé pornó filmbe illő hangokat ad, elég mű, de ez legyen a legnagyobb baj. Majd vissza térek hozzá, ha majd nem jár bennem az ideg, mint zsidóba a fájdalom. Nf-je amúgy nem rossz, korához képest punija sem rossz, izmosabb és nedvesebb, mint a Lucáé, de nem annyira szoro, mint Debyé. Ha ismét meglátogatom, irok majd. Jó éjt MT-k.
Hoi!Osztom a véleményed! Eddigi tapasztalatok alapján mondjuk 95 %-ban azok a dolgok valósultak meg az én látogatásaim alatt amiket Egri, Gróf Úr, korábban Fütyülős és Jampec prognosztizáltak. Nekem ők voltak illetve most is a hitelesek. Sajnos vagy nem sajnos CsiniMIlf-nél nem tettem látogatást, így ezt a "vitát" nem tudom eldönteni, de mivel eddig Egri ajánlásai illetve óvaintési bejöttek, ezért úgy gondolom, hogy nem is lesz szerencsénk. Ez nem azt jelenti a félreértések elkerülése végett, hogy osztom Egri véleményét. Bár abban mindenképpen osztom, hogy közös fütykörészésben én sem szeretnék részt venni, ellenben egy sörözés simán belefér. Verekedni nem akarok, mert akkor tuti én húzom a rövidebbet. Az a legnagyobb baj az egészben, hogy akkora ellentmondásba kerültetek mint a politikusok, az egyik azt mondja fehér, a másik rögtön azt hogy fekete. Ekkora különbség beszámolók között talán még sosem volt itt és ez számomra érthetetlen. Általában az volt a szokásos, hogy valaki lehúz valakit jogosan, majd jön a manager úr és azt mondja király volt a csaj, majd jön manager úr egy másik nick-en és bizonygatja, hogy tényleg jó. Aztán szépen ellaposodik a téma. DEEE most nem így van és ezért nagyon BÜDÖS az egész. Mondjuk, ha megírnád ide kedves CsiniMilf,hogy bagózol-e, akkor lehet ......áh, akkor sem lehet, hisz ki tudja, hogy tényleg ő ír-e. Az lesz a legjobb, ha elmegyek és meglátogatom, ha adja maradok, ha nem akkor tipegek tovább...
Mintha testre ismerős lenne, de a képek biztos nem ismerősek. Vagy láttam már a csajt, vagy próbáltam is, de ha agyonvertek akkor sem mondom meg, hogy honnan. Megjegyzem, hogy a képek elég érdekesre sikerültek----egy sarokban a földön egy leterített pokrócon?! XD
Makktársak! Nem ismerős valakinek Virág(20)? Nekem elsőre nagyon hasonlít valakire, de nem akarom elkiabálni...
Alvin
Én nem baszogatom csak leirtam amit gondolok ez az én szubjektív véleményem ha meg már egyzser leírta a véleményét akkor miért kel rákontrázni neki nem jött be kész valakinek meg bejött ennyi.
Most miért baszogatja mindenki Egrit? Ő azon kevesek közé tartozik aki beszámolókat írogat ide mégpedig elég sűrűn. Azt meg tudni kell, hogy minden vélemény szubjektív, egy lány valakinek nagyon adja másnak nem feltétlenül, ezen nem kell kiakadni. Írjál beszámolókat és akkor máris nem csak 10-15 ember lesz hanem 11-16!
Sziasztok.
Kriminális az ami itt törénik a fórumon.
Szerintem nem ezért lett létre hozva az oldal hanem azért,hogy az értelmes pozitív és negaív kritikákat ide lelehessen írni bár az elmúlt 2 nap termése nem ezt mutatja.
Egri az meg,hogy neked nem jön be a Csini Milf az a te bajodi deeeeeeee ha valaki jót ír abba neked miért is kell bele kontárkodni főleg ha már te egyszer leírtad a véleményed és amúgy milyen érdekes ott semmi ilyesmit nem írtál amit most na ezen kéne elgondolkozni meg azon,hogy nem vagy te egy kicsit nagyon hangulat ember?Azért kíváncsi lennék téged mennyire pontoznának.
Az az érdekes amúgy ,hogy elég sok ember jár a lányokhoz és csak 10-15 ember van a fórumon a többi pedig csendben elrakja a véleményt és vagy vissza megy vagy nem kinek a papp kinek a pappné.
Hitted!? :)