Azért mert valaki hirdető nem biztos, hogy rosszat akar neked. Am meg olyanok is vannak aki félre regisztrálnak és hirdetőként szerepelnek holott vendégek. Am ja Nemesis hirdető de amennyire én ismerem ha morcos és kötöszködős is de még nem kaptam hazugságon. Bár sokan szeretnék ha én meg ő vérre menő harcot vívnánk mert akkor legalább lenne min élvezkedniük de elhiheted ha egy totál más városba ír annak meg van az oka!