Kedves zoy!
Köszönöm beszámolód,,jól esett hogy így gondolod. Csak azt nem értem, ha felmerült benned,,amit írtál miért nem regáltad le nálam. Ha már voltál nálam párszor,, tudod milyen vagyok..De te tudod. Nem tudom mi az amivel hülyének néztelek,,de kiváncsi vagyok.. ha gondolod, írd le e-mailben, megbeszéljük. Nem vagyok inkorrekt partnereimmel, úgy állok én is másokhoz ahogyan hozzám is állnak. Ezen nem gondolkodtál el? Talán volt valami ok? De nem akarok itt vitát nyitni,,eddig is megvoltam fórum nélkül. Miért kell a te személyesnek vélt állítólagos sérelmedet lejártásra fordítani. Aki ismer az tudja milyen vagyok, aki meg nem, azt gondol amit akar, e kommented elolvsása után. Írj e-mailt ha gondolod, én itt befejeztem válszadást. . Koromat én tudom egyedül,,láttad a személyimet? Szép napot mindenkinek!!