Sziasztok Kedves MT-k!
Az a kérdésem lenne tapasztaltabb debreceniektől hogy ki szeret Debrecenben igazi NFVSZ-t tényleg végig? Kihez érdemes elmenni? Még ha masszíroz is előtte az lenne a legjobb :)
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Sziasztok Kedves MT-k!
Az a kérdésem lenne tapasztaltabb debreceniektől hogy ki szeret Debrecenben igazi NFVSZ-t tényleg végig? Kihez érdemes elmenni? Még ha masszíroz is előtte az lenne a legjobb :)
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Nevezd meg az élet bármely területén azt a helyzetet, ami IDEÁLISan történik meg? Bárhol alkalmaztak még eddig szabályokat, csak idő kérdése volt, hogy mikor kezdték el azokat megszegni, vagy kijátszani. Tiltsd meg a fotosop használatát, aztán a fény-árnyék manipulálását fényképezéskor, aztán a műtermi fényképket, aztán az beolajozott test fényképezését, a másik hirdetési szövegének kopizását, a harisnyát, a magassarkút, a Fa tusfürdőt (bármi más is lehetett volna) a hamis pénz használatát stb.
Csak pénz kérdése, és aki akar, kaphat "igazságügyi" elmeorvosi szakértői véleményt olyan tartalommal, amit meg tud fizetni.
Kapisgálom, mi az, amit el szeretnél (szeretnénk) érni, de ilyen (vagy bármilyen) feltételekkel (amiket ki hoz, és hogyan tarttat be) úgy tűnik, nem működik.
QCp megközelítése egyoldalúnak tűnhet, de őt árnyaltabban értem, és úgy vélem, tudom az okát.
Mole!
A korábbit az mondatta velem, hogy szeretném megérteni a nézőpontodat, és úgy véltem, hogy ahhoz még több infó kellene nekem.
Nagyon szépen megfogalmazták itt a "kollegák" a lényeget. Köszönöm.
Egyszóval szerintem a vendégek túlnyomó része tisztán, és ápoltan jelenik meg. persze vannak kivételek.
Szandikánál nem voltam, csak találkoztunk mikor Barbi(18)-nál voltam. Nem fikázom, csak teljesen máshogyan néz ki mint a képein.
Persze azok műtermi képek, és szerintem amíg a szakmába marad, addig ezek a képei lesznek fent, még ha 10 évig űzi is.
Csak ismételni tudom magamat. Egy jó szolgáltató szolgáltat, és nem lehúz, kidob, fintorog. Arany középút!
Üdv! kocsiska neked a 4-es föuton Debrecentöl északra álló lányokat ajánlom, Szandika27 egyigényes tiszta szolgáltató! Át kell fogalmazni a hirdetését, "csak tiszta igényes vendégeket fogadok". Én voltam már néhányszor (?) de soha nem tapasztaltam nála negativumot!
Mole!
Szerinted aki "ilyen" helyre jár, az milyen szempontból való normálisnak felel meg?
amúgy nem volna buta dolog egy olyan pontozási rendszer amiben a h.i.r.d.e.t.ő.k.e.t lehetne pontozni pozitív és negatív irányban is. regisztrációhoz lenne kötve és minden regisztrált tag csak 1x pontozhat egy lányt, a saját szavazatát később módosíthatja ha változik a véleménye. lenne egy olyan rendezési sorrend is, hogy legnépszerűbb, nem csak legnézettebb. mert az, hogy egy csajt sokan megnéznek a jó képei miatt, hogy aztán arra kiverjék nem jelenti azt, hogy jó s.z.o.l.g.á.l.t.a.t.ó
maximálisan egyetértek én is. ha már elmegyek valahova akkor az lenne a minimum ha a hölgy jelezné, hogy ha nem férek bele a vendégkörébe és akkor szépen elbúcsúzunk és senkit nem ér kellemetlen meglepetés. ehelyett hazudoznak össze vissza aztán meg undorral nyúlnak a vendéghez. nem véletlen születnek a lehúzó beszámolók ilyenkor, jóllehet más vendéggel meg kedvesek és ilyenkor persze ellentétes vélemények születnek. de ha már ezt a mesterséget választotta akkor ne csodálkozzon ha a vendége szeretné megd*gni...
persze kivételek mindig vannak, ezúton is maximális tiszteletem annak a néhány lánynak aki korrektül csinálja ezt az egészet.
*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! ***
Egyetértek veled cimbora.
Nekem is az egyik legnagyobb mellényúlásom volt a Rituska a napokban.Kiváratták velem rendesen az időt,de ekkora semmit régen nem dugtam.-a tökéletes fadarab.
QCpassed! Valahogy egyoldalúnak érzem a megközelítésedet.
Az, hogy a lányok is emberek és ennek megfelelően kell velük bánni ez normális emberben fel sem kéne hogy merüljön. Ez evidens.
Induljunk ki abból az ideális helyzetből, hogy mind a leányzó mind pedig az őt felkereső férfiú pszichésen és erkölcsileg egészséges. Értem ezalatt, hogy pl. egy igazságügyi elmeorvos szakértő az egészséges kategóriába sorolja mindkét embert. Egyéb esetekről ugyanis már pszichológus segítségével kéne beszélgetni.
Szóval az általad említett dilemmát szigorúan ü.z.l.e.t.i szempontból kéne figyelembe venni.
Szó sincs itt arról, hogy a bérleti időszakban a nő a tulajdonomba kerül vagy arról, hogy a nő feledkezzen meg arról, hogy ez egy ü.z.l.e.t! Semmiképpen. Mindenki tudja azt, hogy mi a dolga!
Először is: Az adott nő csak abban az esetben kezdjen el s.z.o.l.gá.l.t.a.t.n.i ha erre képes mind testileg mind lelkileg!
Az ü.z.l.e.t.i. szempontok pedig a következők kéne legyenek:
Amit leír a nő a h.i.r.d.e.t.é.s szövegében az legyen korrekt, konkrét és a számára betartható.
Írja le, hogy ápolatlan pali nem mehet hozzá stb.
Vegyük az én esetemet amit meg is írtam itt Ritus18 -al kapcsolatban: mézes-mázos szöveg (hatalmas élvezet, erotikától túlfűtött test, érzékek birodalma stb.) a h.i.r.d.e.t.é.s szövegében. Amikor pedig ott voltam akkor csak egy bénult nőt találtam aki undorodott tőlem. n.yol.c .p.e.rc. u.t.án e.l.jö.t.t.em annyira ciki volt nekem a szitu.
(megjegyzem: soha nem bántak velem így a lányok pedig igen finom hölgyek társaságát élvezhettem már)
Nem kellene semmi trükk! Le kell írni konkrétan a nőnek, hogy mik a feltételek az MT-k pedig ez alapján döntsenek.
Talál.koz.áskor pedig mindenki tartsa be a szabályokat.
És a lényeg: Igen komoly ös.s.zege.ket fordítunk erre a hobbira és jogos lenne az elvárás a normális s.z.o.l.g.á.l.t.a.t.á.s.r.a.!
***Kérjük az önreklám mellőzését!***
Barátaim!
Apróhirdetésben EDINA a nyerő,aki nem hiszi járjon utánna!!!
Nem fog csalódni.
Eddig Deby és Enikő néven láthattuk őket. Ma már, csak Enikő néven van olyan képpel, mely köszönő viszonyban sincs a valósággal. Az állomáshoz közel rendel, a telefonban ígérteket csak részben teljesíti. A kora, közel kétszeres a feltüntetetthez képest. Viszonylag nagy tapasztalatom ellenére a legnagyobb csalódás volt Db-ben. Így jártam.
:-)))
Nekem bizony adta.
De lehet, hogy rosszul kérted. Vagy cserélned kellett volna. Vagy megvillantani egy kis zsét. Akkor adta volna...
:-)
Szerintem olyan nincs, hogy senki ne tudjon valami konkrétat mondani, de vannak a te problémádra alkalmasabb /akár orvosi/ fórumok is, ahol pontosabban lehetne a problémát meghatározni, és annak alapján elindulni valamerre.
Nem hiszem, hogy itt a vidékilányon sikeresen kikúráltathatod magad, hiszen te sem nagyon tudod, hogy mit akarsz, vagy mit kéne csinálni.
Ez is tipikusan olyan kérdés, amiről mindenki modja a véleményét, mint a Balázs-showban anno, de egyetértés nincs. A két nézet, miszerint 1. ha kiperkálom a lét, akkor igenis a tulajdonomba kerül a nő, és a bérleti időszakban azt csinálok vele, amit akarok, és neki kutya kötelessége élvezni, amit esetleg a büdös, izzadt, dagadt és szőrös "tulaj" csinál vele, vagy 2. normális marad, és az anyagiakat elfelejtve megpróbálja tényleg jól érezni magát, hiszen ha ő normális, és nyugodt, akkor ezt elvárhatja és valszeg ezt is kapja vissza, hisz attól függetlenül, hogy mit csinálnak a lányok, még emberek ők is.
Szóval ki hogy látja, én annó Cleoval is jól megvoltam, de arra azért kíváncsi lennék, hogy neked konkrétan mi bajod van Szandival, mert szerintem sosem voltál nála, de úton-útfélen "köpködöd", bár konkrét dolgot nem tudsz mondani.
Az urológusok semmit nem találtak. Neurológus sem. Mereven pedig megsem mernek nézni. Náluk ez valszeg nemis TB-s probléma. Ellenben a maszázst ők is jó ötletnek tartották.. Valószínűleg nem szervi a probléma, hanem a környező izmok rosszalkodnak. Műküdik is minden szerencsére, a funkció nagyjából megvan. De mégis van 1-2 kellemtlen tünet, pl. hogy tartósan kisebb lettem mint voltam, szemtelenül fiatal korom ellenére.. :-S
ezzel inkább egy urulógust és(vagy) szexológust kellene felkeresned.
ebben inkább a szakember segítségét kérd, a legprofibb masszőr sem tudja ezt szakszerűen kezelni.
közel sem biztos, hogy a merevedési zavarod izomgörcs miatt van, sokkal összetettebb lehet és egy szakszerűtlen piszkálgatás nem éppen a legjobb ilyenkor.
Vivike28 már nem dolgozik? Esetleg csak nem hírdet, vagy más néven van?
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan szolgáltatót Debrecenben, aki végez speckó gát, ágyék, stb. masszázst? (egyfajta rejtélyes, túlzott kismedencei izom-görcsösségről, túlműködésről és ebből következő merevedési zavarról lenne szó) Üdv!
*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***
Éden eltünt?