Helló
A második mondatodat úgy ajánlom a te saját figyelmedbe is, mint pl. egyik itteni kedvencedébe... Akinek abszolút semmi köze hozzá, az sztem se BAZ megyéből, se innen a közelből, se máshonnan ne akarjon bele vaúvaúzni olyan dologba, amihez semmi köze. És ha ebben akárki is csak lejáratást látott, azt sajnálni tudom.
Üdv