Tisztelt Fórumozók!
Szeretnénk, ha elolvasnák a topic fejlécét "Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések" és az ezzel kapcsolatos észrevételeiket, élményeiket írnák meg. Kérjük Önöket, hogy a topicot ne a magán beszélgetéseikre és egymás rágalmazására használják. Erre nyitottunk egy "Fórumozók egymás között" topicot az általános részben. Természetesen a normális hangnemet ott is elvárjuk!