na nem neke szól az üzi de aki pontn itt van marcus80
na nem neke szól az üzi de aki pontn itt van marcus80
Aha, amíg a szem ellát, de van, akinek csak az ökre szarváig. :-) Mindenkinek máshol.
Szia,
Én voltam nála a nyáron! Mekivel szemben, nagy felhőkarcoló! Lakás rendben van, nem egy Marriott, de arra jó, kivéve az ágyat!
A csaj rendben van, kedves volt végig, olyan egyszerű, de nagyszerű! Aki szereti a MILF kategóriát, azoknak ajánlott! Hátulról sajna nem engedte legnagyobb bánatomra.
10-ből 7,5! Ez egy nagyon jó pont!
A nyalizásnak is vannak határai!
Köszönöm,Neked is! :-)
( eddig miért nem láttalak....? :-) )
Köszönöm! Aranyos vagy! :-)
Neked is!
Kellemes ünnepeket és boldog karácsonyt kívánok minden itt lévő Forumozonak,hirdetőknek és endégeknek!!! :)Holnap délutántol elérhető vagyok végig szilveszterig..Várom minden régi és uj vendégeimet szeretetel!!
Áldott Békés Karácsonyt Kívánok! Valamennyi itt hírdető hölgynek!
Kellemes Boldog békés ünnepeket Kívánok!
Kellemes Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Vendégemnek és az oldal látogatóinak egyaránt!
Snoopy! Téma lezárva, megbeszéltük. / Vele is. /
Örülök,hogy újra hallok rólad,csupa szem leszek:)))
Korábban írtam róla beszámolót. Fórum jobb felső része, keresés!
Ezúton szeretnék BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYT kívánni az oldal minden résztvevőjének,külön szeretettel az én Kedves Partnereimnek!
Nem tűntem el,csak technikai szüneten vagyok.:))Akinek hiányzom,figyelje januárban a hirdetésemet,ennél többet nem tudok mondani egyelőre.
Tegnapi nap folyamán eljutottam végre Csillához,elég nehéz volt elérni,de megérte ,mert fantasztikus élményben volt részem!***moderálva***
19 éves Ágicáról is vannak tapasztalatok?
20-as a száma
Kitty nevezetű, fényképgaranciás lányról, aki 19 éves az adatlap szerint, tud valaki róla valamit mondani?
Tapasztalok vannak?
Ez Debiben gyakori, de maradnak a szövegek általában, te modira küldött! :D
A napokban jártam énis szabina 33 nál kicsit nem olyan volt mint amilyennek elképzeltem (májfoltos) :/ félórát fizettem egyszerűen nem engedett el annyit beszélgetett percek alatt elmesélte az életét csalódásait valami baj van szerintem vele de ő biztos ilyen a valóságban is nem igen megyek hozzá, mert kattant a csaj.. ....
Ma délután meglátogattam Izácskát! Hozzáállása teljesen rendben van. Elszámolás korrekt! Mindentéren pozitív tapasztalatokkal távoztam Tőle! Úgy gondolom még fogom meglátogatni!