Azta tényleg nem semmi..
Azta tényleg nem semmi..
Így igaz.....
Belleya egy olyan nő akit legszívesebben megtartanék csak magamnak, ám mivel ezt nem lehet, ajánlom bárki figyelmébe aki szereti a valódi bartánős érzést és tud kedvesen, rendesen bánni vele.
Ő egy igazi ritkaság szerintem.
Uhhh most néztem át a képeket. Vivien 31 nagyon brutális. Valaki agyon infót léci mire lehet számítani nála. Köszönöm
Sziasztok. Tudtok olyan lánypárt Debrecenbe akikhez megéri elmenni? Ha nincs ilyen akkor bármilyen ajánlást nagyon szívesen fogadok. Mostanában 2-3 lány is nagy csalódás volt. Nincs esetem, se korban se alakban. Csak tényleg minőségi szolgáltatás legyen. Segítsetek léci. Köszi
Ez csak hobby volt számára, egyelőre beleunt és pihizik.
Üdv! Ékszer Vikiről van valakinek infója?
Szia szerintem akit Te keresel Panna 60 már Hajdúnánáson praktizál.
Nem ő az
Hívd fel a barátnőjét Szöszy55 öt biztos tud segíteni hogyan érheted el!
Hajdúnánás 😉
Ő az. Régebben azért kicsit vékonyabb volt.
Ha kedveled a vékony lányokat jó vállasztás.
Sziasztok! Hetvegen Debrecenbe lesze, keresek jo kis 50+ holgyet, kit ajanlotok? Panna 60 nem elerheto mar?
Sziasztok! Keresem a legjobb franciát Debrecenben! Köszönöm a segítséget!
A menedzsernek is javasolnék valamit! A bevételből forgasson vissza némi zsetont az intézmény tistasági festésére, karbantartására! Nagyon lepukkant a hely!
Van hely ahol a menedzser előszeretettel használja a régebben ott dolgozó lányok fotóit! Úgy is, hogy egy hirdetésen belül két lány fotói jelennek meg! A durva a dologban a fényképgarancia! A szerkesztőségnek javasolnám ezt cenzúrázzák, ne az ilyen tevékenységre rávilágító bejegyzéseket!
Ö nem a régi Mona aki Fruzsi és Rékával voltak egyűtt
Lola51 vélemény?
Mona 26 képei megtévesztők lánglovagokkal szembe