Kedves vagy:) Viberen elérsz 💋 Várlak szeretettel 😘
Kedves vagy:) Viberen elérsz 💋 Várlak szeretettel 😘
Nem fogsz csalódni!
Nem lesz rá esélyem....☝️☝️🙂
Miért nem? :) Vártam, hogy keress.
Hívhatsz telón is ;) Várom a meg keresésedet szeretettel 💋
Már nem szükséges képet küldeni, hogy lásd kivel találkozol?
Kedves,nem igazán problémáztak rajta. :) Én nem a futó szalagos lányok közül való vagyok ;) De hát ezért is vannak velem elég sokan megelégedve ☺️😘
Én ezt nem vitatom, hogy meg vannak veled elégedve! viszont nem igazán adnám ki a személyazonosságom senkinek !
Holnap várlak Téged is szeretettel 😘
Én már beszéltem veled hölgyem 😉🙂
Akkor gondolom lefixáltuk az időpontot?! :)
Sajnos nem sikerült. :( de még nem adtam fel a dolgot egyenlőre 🙂☝️
Kb 20 perc tudsz hívni? :) Egyeztetünk 😘
Sziasztok,
mint 4 napja irtam volt egy kis elore utalasos lehuzas egy kamu hirdetotol…
Na most ismet megtalalt egy uj profillal, konkretan a linkben szereplo holgy tudta a telefonszamom es whatsuppon elkezdett irni nekem….
Ne doljetek be neki!
Az Emma 18 es Zara 20 egy cég nekem olyan érzésem van... Óvatosan... ☝️
Az aproba hirdető Baby azt irja, alig várom, hogy kényeztesselek de utánna írja személyes találkozóra nincs lehetőség, csak itteni üzenet vagy viber üzenetbe lehet vele egyeztettni. Nem értem én ezt... Nincs talalkozás de kényeztettné a vendégeit.... Jo.. De hogy??!
Írtam neki egy üzit, nem is válaszolt . Egy másik apróban hírdető WhatsApp-os hölgyre három nap után rákérdeztem, hogy miért nem válaszol az üzire, kaptam tőle egy leb..ást, hogy neki munkahelye, meg magánélete és más türelmes és megértő ügyfelei is vannakú , mit csesztetem Én Öt. Kérdésem : Miért hirdet itt, hogy franciázna??